AKTUÁLNÍ SEZNAM
Zde najdete aktuální seznam GTA SA-MP klanů.
PŘIDEJTE SVŮJ CLAN
Zde můžete přidat svůj clan do databáze clanlistu.
Aktualizace 24.8.2016 24.08.2016
Dnes byl aktualizován CLANLIST. Stav klanu k dnešnímu dni vypadá takto.


10 aktivních klanu
31 neaktivních klanu
2 VIP klany


V případě, že Vám nepojede web nebo nebudete mít clanlist logo umístěno na webu, bude odkaz na Váš web smazán.


Aktualizace 20.3.2016 20.03.2016
Dnes byl aktualizován CLANLIST. Stav klanu k dnešnímu dni vypadá takto.


10 aktivních klanu
27 neaktivních klanu
2 VIP klany


V případě, že Vám nepojede web nebo nebudete mít clanlist logo umístěno na webu, bude odkaz na Váš web smazán.


Konec turnaje, CG Feťáci 04.01.2016More info


Ano, bohužel se tento turnaj nedohraje, důvod je FbH ( mimo Tweak, Miky ) Kdyby se jednalo o jednoho hráče, tak bych se pokusil sehnat náhradu, ale 3, to už je hodně.

Vysvětlení pro ostatní hráče turnaje


Už v druhém turnaji mezi týmy bylo podezření na Softa, Aureho, nechal jsem to být, jelikož turnaj už byl u konce. Turnaj 1v1 není ještě ani v polovině, proto jsem se rozhodl, že ho ukončím. Myslel jsem si, že videa ze hry to vyřeší, bohužel dnes mají hráči v oblibě natáčet i s cheaty, samozřejmě, že ti, kteří s něčím hrají, videa jen podporují a převrací je v čistý skill.

Začalo to duelem mezi Aurem a Cyrexem, na kterém jsem nebyl, ale Taffik psal, že se mu Aure nezdál. Poté jak jsem viděl výsledek duelu jsem se jen pousmál a řekl si, co ten Aure zase nacvičuje. Za pár dni hrál Aure proti mě, duel před kterým jsem +/- 30 min hrál, Aure přišel nerozehraný a šel hned do duelu. Výsledek byl jednoznačný 15:7 pro Aureho, ale hadam, že uz to všichni ví. Ve videu z Aureho hry mi nepříjde normální jak trefuje každou ránu a ubírá neskutečně hp (řekl bych že mám trošku přehled po 7 let hrání této hry, to už Vám doslova bije do očí)

Samozřejmě, že video není jediným důvodem pro ukončení turnaje, jsou tu další fakta, které potvrzují, to, co tady píšu. Nedávno odešel z Klanu Fbh dlouhodobý člen Eter a včera jsem ho zahlédl na serveru bez tagu Fbh ( nevěděl jsem že ve Fbh už není takovou dobu) Každopádně jsem si v hlavě řekl, že se ho poptám, jestli nepoleví a nenapíše kus špíny o Fbh. Samozřejmě, že důvodem odchodu byli cheaty a chování, což se není čemu divit. Postupně jsem z něj vytáhl, že se 3 hráči Fbh přiznali k cheatum, ještě jak Eter hrál ve Fbh, takže to bylo nejspíš někde v konverzaci klanu.

Jednálo se o hráče Soft, Aure, Shotik. Soft s Aurem jsou u mně jasní už dlouhou dobu, to asi víte po těch nespočetných konfliktech, Shotik je pro mě novinka, i když nepopírám, že se v posledních měsících taky pěkně rozjel. Každopádně se tomu nedá věřit, ale proč by si to vymyšlel. Co se stane v klanu, to se utají, jakmile z klanu někdo odejde nebo je vyhozen, tak proč by to utajoval dále. Ke všemu to není poprvé, co odešel z Fbh hráč a pravda o tomto klanu šla ven.

No vidím to tak, že budu zase za nejhoršího, jelikož fair play hráčů v této hře už je méně jak cheateru, pro moje uklidnění se jedná většinou o newbie v samp, a od těchto hráčů neberu názory tak vážně, jak od hráčů, co už mají pár let odehráno této hry.

Ps: Soft, Aure byli zabanovani na našich webech a serverech, pro klidnější hraní
Clanlist, DeadSquad Tournament 3 09.12.2015
Během příštího týdne mám v plánu uspořádat další turnaj pořádaný projektem clanlist a klanem DeadSquad. Jelikož jsem chtěl příští týden začít, píšu 4 dny předem, ať můžeme nasbírat co největší počet hráčů. Pojďme si tedy o tomto, již už třetím turnaji něco říct.

Už jsme tu měli turnaj klanu, turnaj libovolných dvojic, tento turnaj bude taktéž jiný. Bude se jednat o hru 1v1, kde může každý hráč SA:MPu poměřit síly se soupeřem. Počítám s tím, že se do turnaje přihlásí hodně hráčů, sice dnes už moc klanu není, ale hráčů, jednotlivců je stálé dost a vzhledem k neustálé rivalitě bude chtít každý dokázat, že je aktuálně nejlepší, no uvidíme, třeba se pletu, každopádně minimální počet hráčů pro zahájení turnaje je 10.

Ceny nebudou, je 9.12. nedávno jste dostali Mikuláše, bude Ježíšek, stačí když si kvalitně zahrajeme. Aby byl turnaj kvalitní musíme stanovit nějaké podmínky a pravidla, v první řadě vám vypíšu základní info o turnaji, ať máte přehled, do čeho jdete.


Info:

Počet hráčů: Jedeš sám za sebe
Minimální počet hráčů v turnaji: 10
Maximální počet hráčů v turnaji: 20
Maximální ping: 200
Minimální fps: 30
Systém hry: 1x15. Každý s každým
Systém bodování: Bodování bude formou finálního score zápasu. (1-15)
V případě, že se hráč nedostaví na domluvený termín, bude zápas zkontumován (15:0) proto doporučují pořádně promyslet termín, ať neztrácíte zbytečně body.
V Případě, že se nedostaví na domluvený termín oba hráči, bude zápas odložen.
V Případě, že se ani jeden z hráčů nedomluví na zápase v požadovaném termínu kola, bude zisk bodů pro oba hráče pouze 7. (7:7)
Mapa: Letiště SF ( Zkrácené letiště SF )
Server: 93.91.250.147:27482 (Ds1)
Čas, datum: po domluvě zde na foru ( doba na domluvení zápasu x dnů od rozpisu zápasu)

Termín jednotlivých kol, rozpis kol bude klasicky zapisován zde na forum. Výsledky zápasu budou zapisovány do panelu zápasu a tabulky v hlavní menu liště.

Důležitou podmínkou pro připojení do turnaje je natáčet celou svou hru. V případě, že vítěz zápasu nedoloží své video ze zápasu, bude zápas otočen ve prospěch proherce (vč. score). Natočená videa budou přidávány na zatím neexistující youtube kanál clanlistu, poté budou přidávány na forum do rozpisu zápasu jednotlivých duelu. Videa budete posílat ze do SZ.

Podrobnější podmínky bude rozepsány ve vzoru přihlášky do turnaje.

Tento turnaj bude určitě opět časově náročný, teda aspoň pro mně, proto bych uvítal pomoc od někoho z vás. Kdo by měl zájem, ať napíše SZ zde a nebo na DeadSquad webu.

Určitě jsem zapomněl plno infa přidat, proto doporučují přihlášeným sledovat naše weby.

Bohužel od pátku do neděle nebudu k dispozici, tudíž se nedivte, že nebudu reagovat na vaše dotazy.


Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Posledni prihlaseni
Pesna Nick: Pesna
Zaregistrovany: 22.11.13
21:16:20
Nick: _Monster_
Zaregistrovany: 05.05.16
2 dni
hAND Nick: hAND
Zaregistrovany: 02.05.15
1 tyzden
Nick: VenTure
Zaregistrovany: 08.05.16
2 tyzdnov
Nick: D4NN
Zaregistrovany: 26.01.14
2 tyzdnov
Hlavní partneři

Návštěvnost
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 231
Nejnovější člen: appacinko