AKTUÁLNÍ SEZNAM
Zde najdete aktuální seznam GTA SA-MP klanů.
PŘIDEJTE SVŮJ CLAN
Zde můžete přidat svůj clan do databáze clanlistu.
Novinka na clanlitu 19.11.2016
Rockard dostal nápad dopsat do naší databáze old school klany a dnes jich pár přidal, najdete je pod hlavní tabulkou clanlistu. Průběžně budeme přidávat další.

KONEC TURNAJE / THE END OF THE TOURNAMENT 15.11.2016
Přišlo nevyhnutelné. Po tom, co nám PnG, RnS a uGT oznámili, že nadále nechtějí v turnaji pokračovat, museli jsme zakročit a situaci řešit. Respektujeme Vaše rozhodnutí a tímto tedy ukončujeme celý turnaj a zároveň děkujeme všem klanům a hlavně hráčům, kteří se zúčastnili. Zároveň se vrátíme zpět a porozhlédneme se, čím jsme si za těch pár dní prošli, a i když turnaj trval jen chvíli, určitě je toho mnoho, o čem by jsme se měli zmínit a co objasnit.

Komplikace začaly už v prvních zápasech, přesněji řečeno RnS vs PnG- kdy hráč Defelater nahrával vlastní plochu, kde jsme si mohli povšimnout, čím si zpestřuje večerní (či celodenní) herní zábavu a hned jsme měli pádný důvod celý zápas opakovat. Bohužel, nejmenovaný hráč z klanu PnG nedal ničemu šanci a i přes to, že jsme vše chtěli vyřešit, aby se mohlo hrát dál, nebylo možné se s dotyčným jakkoliv domluvit. Zde odchází PnG a přichází na řadu zápas uGT vs AKT. AKT nám předvedli, co v nich opravdu je (nebo v jejich hře) a vznikly dohady o tom, zda-li jsou to fake hráči a jestli hrají čistou hru. V této situaci jsme nemohli jakkoliv zakročit, protože nemáme žádné důkazy o tom, zda-li to celé byla pravda. Zůstávají nám nezodpovězené otázky... nemáme právo se jakkoliv vyjadřovat. O hře, která proběhla mezi prvními zápasy, kdy Ds hrálo s F4K, jsme se už zmínili o novinku níže, takže není potřeba ji znovu rozpitvávat.

Všechny z Deadsquad nás mrzí, jak celý turnaj dopadl, protože jsme byli přesvědčeni, že koupi nového serveru a využití AC, které nám mělo umožnit rozeznat hráče a rozdělit do dvou skupin- těch, co opravdu hrají, nebo těch, kteří si jen hrají, že něco hrají- dopadl katastrofálně, tím pádem se Vám znovu omlouváme, že to nedopadlo podle našich ani Vašich představ. Zároveň nás popudilo, jak se někteří hráči chovali na serveru a jen ukazovali, jak rozšířený je jich slovník českého jazyka- zpestřený všelijakými urážkami. Nechtěli jsme, aby celý turnaj vyústil jen v hádky. Tohle nebylo cílem turnaje, který se koná už několikátým rokem... jedná se tu o hru, kterou si chceme užít, ať už je to pro nás odreagování nebo to nadále hrajeme kvůli lidem, které známe už několik let a baví nás to. Chtěla bych zmínit i takové, kteří opravdu přišli s tím, aby si zahráli a zároveň se nechovali, jak kdyby je vypustili zrovna z pralesa, i když se jim v některých momentech něco nelíbilo. B3p je ukázkou toho, že se najdou ještě hráči, se kterými se dá v klidu domluvit a zahrát bez toho, aby vznikly hádky. Nejde o věkové rozpětí, které se mezi námi nachází, jde o charakter člověka a o to, kdo si přestane honit ego po letišti v San Fierro. Ti, kteří se podíleli na organizaci turnaje mají speciální díky- a to náleží hlavně Pesnovi, který tomuto věnoval kvantum času- a i když to nedopadlo, jak by mělo, tak za jeho zlaté nervy a úsilí, které tomu věnoval, ho ceníme.

Opět všem děkuji za účast a stále věřím, že se podaří vybudovat ještě taková komunita, která zde fungovala pár let zpátky.
F4K 13.11.2016
Hned ze začátku musím upozornit, že nic z toho, co zde budete číst a co uvidíte, prvně nebyly názory od hráčů z deadsquad, ale ostatních, kteří nás na tohle video upozornili. Nemluvím zde o jednom klanu či několika hráčů, kteří se je snaží jen pošpinit... mluvím zde o několika random hráčích, kteří nám psali. Což nám už po třetím upozornění začalo být divné- a uvědomili jsme si, že něco nebude v pořádku.

Jedná se o hráče Chooseho, který nahrával zápas F4K vs Ds. Vše potřebné, co jsme chtěli zdělit, najdete přímo ve videu a hráči, který nám s tímto videem pomohl, děkujeme.Ráda bych jen dodala, že celý turnaj nás hodně zklamal... přišlo to tím, že AC nefunguje tak, jak by měl. Za což se omlouváme, v tomto směru jsme se samotní spálili. Nadále bych chtěla upozornit hráče, kteří si u mne stěžovali- zametat si pod vlastním prahem, je to nejlepší, co učiníte. Některým naše rozhodnutí nepřišla fér, ale podle mého názoru- hráči, kteří se na tomto podíleli, se snažili udělat vše pro to, aby to klapalo, jak má. Urážky, které byly většinou mířeny proti mě nebo zbytku, byly naprosto zcestné a snad si to někteří konečně uvědomíte. Samozřejmě zde nebyli jen takoví, kteří měli jen samé námitky- a já, která většinou komunikovala s hráči ohledně turnaje, zbytku, který se mnou spolupracoval a chápal mě- máte od mne velké dík.

Plus k tomuto máme VIP video- by Bonnie. Tohle video na youtube už nenajdete, protože dotyčný hráč ho hned smazal... samozřejmě po tom, co si uvědomil, že udělal velkou chybu a udělal na sebe busted. Avio poskytl video znovu, protože mu bylo hned jasné, že jak si to Bonnie uvědomí, tak to ihned smaže. Samozřejmě, stalo se a můžete si na videu povšimnout, že použil fake esc z jiné hry, kterou natáčel, protože se na chvíli objeví "bts.storm", což tam vůbec nemá co dělat. Proč by to dotyčný dělal? Proč by použil jiný esc? Na to si už každý odpovězte sám.

Další informace o průběhu turnaje zítra doplní Pesna.
kEcg4488f.png
Odvetný zápas RnS vs PnG 09.11.2016
Sobota 12.11. 20:00


V tomto zápase klan PnG požádal Defelatera o natočení videa. V čase 1:29 zastavte video a prohlídněte si Defelaterovou plochu, to mi stačí jako důvod k opakování zápasu RnS vs. PnG, přičemž Defelater natočí celé první kolo a před startem hry natočí složku GTA, ESC a složku CLEO, ve složce GTA. Čistě hrající hráč nepotřebuje mít taková kurevstva v pc.

To samé udělá i v dnešním zápase Ds vs. RnS ( v případě že bude hrát )


Odkaz na video

Defelaterova plocha z videa klik

Domluva na zápas proběhne po odemčení fóra RnS vs. PnG

Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
TOP Legendární clany
SA MP
Nejdiskutovanější
TOP Legendární ... [0]
Anketa
Který z těchto clanů je podle vás nejúspěšnější / nejkvalitnější (viz. *sekce: Legendární clany) ?

AW / Alone Wolves
AW / Alone Wolves
29% [4 Hlasy]

HoMieS / HoMieS "100% Sharp''
HoMieS / HoMieS "100% Sharp''
50% [7 Hlasy]

OGS / Original Gangsta Skillers
OGS / Original Gangsta Skillers
7% [1 Hlas]

NTP / Net0peer Elite Clan
NTP / Net0peer Elite Clan
14% [2 Hlasy]

Hlasy: 14
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 10.12.16

Archív anket
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Posledni prihlaseni
Rockard Nick: Rockard
Zaregistrovany: 18.04.14
20:37:51
Nick: menyjeboss
Zaregistrovany: 22.01.17
1 den
Nick: _Monster_
Zaregistrovany: 05.05.16
1 den
Pesna Nick: Pesna
Zaregistrovany: 22.11.13
2 dni
Nick: VoeR
Zaregistrovany: 10.10.16
5 dni
Hlavní partneři

Návštěvnost
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 271
Nejnovější člen: menyjeboss